top of page
Image by Sébastien Mouilleau

Privāti apmaksāti pakalpojumi

Pakalpojumi un speciālisti, kuru izmaksas pilnībā vai ar līdzmaksājumu sedz pusaudžu ģimene vai apdrošināšana.

Maksas pakalpojumi: Welcome

Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centrs

www.pusaudzis.lv / info@pusaudzis.lv / klātienē Rīgā un attālināti jebkurā vietā pasaulē

Eksperti pusaudžu mentālajā veselībā un psihoterapijā. Sniedz pakalpojumus 10-25 g.v. pusaudžiem un jauniešiem. Piedāvā ģimenes konsultācijas, psihoterapeitisko psihodiagnostiku, kā arī īstermiņa un ilgtermiņa psihoterapiju. Speciālisti nodrošina KBT, DBT orientētas terapijas un TFP terapiju pusaudžiem ar personības traucējumiem. Augsto sasniegumu psiholoģija sportistiem un mūziķiem, jauno tehnoloģiju un virtuālās realitātes kabinets. Fizioterapeitu un citu speciālistu piesaiste pēc nepieciešamības.
Centru izveidoja un šobrīd vada pusaudžu psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs. Uzsvars uz psihoterapeitisko palīdzību.
Jārēķinās, ka šī centra speciālisti ir ļoti pieprasīti, tādēļ parasti būs gaidīšanas rinda.
Latvijā mūsdienīgākie pakalpojumi un pieeja. Droša izvēle pusaudžiem un jauniešiem.

Psihoterapija

Individuālā vai ģimenes psihoterapija parasti ir biežāk rekomendētais palīdzības veids pusaudžu vecumā. Jūs varat pieteikties pie kāda no privāti praktizējošiem speciālistiem. Tas ļaus gan izvēlēties Jums atbilstošāko speciālistu, gan arī pusaudzis varēs saņemt terapiju tik ilgi, cik būs nepieciešams.

Ja Jums nav rekomendāciju par kādu konkrētu speciālistu, var nebūt viegli izvēlēties terapeitu. Drošāk izsvērt tos terapeitus, kuri specializējas darbā ar pusaudžiem un kuru pieeja vai metodes Jums šķiet saprotamas un uzticamas. Starp dažādiem psihoterapijas virzieniem un dažādiem terapeitiem var būt ievērojamas atšķirības, turklāt katram terapeitam būs savs individuālais darba stils.

Laba doma ir aiziet uz pirmo vizīti pie vairākiem speciālistiem, kā arī pavērot, vai Jūsu pusaudzim veidojas kontakts. Tas iesākumā sadārdzinās izmaksas, taču ilgtermiņā Jūs varēsiet justies drošāk par pareizo izvēli.

Sarakstu ar visiem speciālistiem, kuri ir sertificēti sniegt psihoterapiju, atradīsiet profesionālās biedrības mājaslapā. Latvijā šādas biedrības ir divas, un speciālistam jābūt sertificētam vienā no tām.

Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika

Tel.: 67625655 / info@psihosomatika.lv / Rīga, Kristapa iela 30

Psihosomatiskās medicīnas speciālisti Latvijā. Strādā pārsvarā ar pieaugušiem pacientiem, bet pieejami arī speciālisti pusaudžiem. Jārēķinās, ka šī vienīgā šāda veida klīnika Latvijā, tādēļ tajā ir ilgs gaidīšanas laiks un arī augstākas vizītes maksas.
Papildus pieejams logopēds un ārstnieciskā vingrošana.

Vivendi veselības centrs

www.vivendicentrs.lv / info@vivendicentrs.lv / Bukultu iela 11, Rīga

Viens no zināmākajiem un respektablākajiem privātajiem veselības centriem. Piedāvā klīniskā psihologa konsultācijas pusaudžiem. Labākā izvēle, ja esat saskārušies ar ēšanas traucējumiem.

Maksas pakalpojumi: Services

Sniedzat pakalpojumus pusaudžiem, bet neredzat sevi šajā sarakstā? Dodiet mums ziņu uz info@pusaudzim.lv un palīdziet mums sniegt pēc iespējas pilnīgāku pārskatu par pieejamajiem pakalpojumiem.

Maksas pakalpojumi: Text
bottom of page